ILFORD inkjet

کاغذهای اینک‌جت ایلفورد ساخت سوئیس ILFORD INKJET PHOTO PAPERS 2 1

ILFORD inket کاغذ اینک‌جت فتو فایبر ابریشمی ایلفورد ILFORD Galerie Gold Fiber Silk
کاغذ ضخیم و سنگین برای چاپ عکسهای هنری، خاص و Fine Art.  کاغذ فایبر ابریشمی طلائی ایلفورد، دارای لایه باریتا Barium Soulphate که در کاغذهای عکاسی حساس به نور بکاربرده می‌شود بوده که این لایه باعث وضوح بیشتر جزئیات، تنالیته گسترده‌تر، شفـافیت و غلظت رنگ، طول عمر عالی و نیز داشتن ظاهر و سطحی مانند کاغذهای عکاسی قدیمی می‌شود. این ویژ‌گیها شما را قادر می‌سازد که کاغذ فایبر ابریشمی را برای چاپ عکسهای رنگی و به خاطر تنالیته عالی آن، برای چاپ عکسهای سیاه و سفید و یا عکسهای سیاه و سفید با Toning (رنگهای طلایی یا زیتونی) دیجیتالی بکار ببرید.

ILFORD inket کاغذ اینک‌جت فتو حرفه‌ای ضخیم براق ایلفورد ILFORD Galerie Smooth Gloss
کاغذ ضخیم مخصوص چاپ عکس با کیفیت، درخشندگی و شفافیت رنگها و طول عمر عالی. این کاغذ با آخرین فن‌آوری ساخت کاغذهای جت ساخته شده است. با بکار بردن یک لایه شفاف پیشرفته Porous برروی سطح قابل انعطاف جدید، جوهر به صورت بهینه کاملاً جذب کاغذ شده و عکس چاپ شده طیف کامل رنگها در خود دارد. این کاغذ سریع خشک شده و ضدآب می‌باشد.

ILFORD inket کاغذ اینک‌جت فتو حرفه‌ای ضخیم مخملی ایلفورد ILFORD Galerie Smooth Pearl
کاغذ ضخیم مخصوص چاپ عکس با کیفیت، درخشندگی و شفافیت رنگها و طول عمر عالی. این کاغذ با آخرین فن‌آوری ساخت کاغذهای جت ساخته شده است. با بکار بردن یک لایه شفاف پیشرفته Porous برروی سطح قابل انعطاف جدید، جوهر به صورت بهینه کاملاً جذب کاغذ شده و عکس چاپ شده طیف کامل رنگها در خود دارد. این کاغذ سریع خشک شده و ضدآب می‌باشد. دارای سطح Pearl منحصربه‌فرد ایلفورد.

ILFORD inket کاغذ اینک‌جت فتو لاستر دو رو 280 گرمی ایلفورد Galerie Smooth Luster Duo ILFORD
کاغذ ضخیم مخصوص چاپ عکس با کیفیت، درخشندگی و شفافیت رنگها و طول عمر عالی. این کاغذ با آخرین فن‌آوری ساخت کاغذهای جت ساخته شده است. با بکار بردن یک لایه شفاف پیشرفته Porous برروی سطح قابل انعطاف جدید، جوهر به صورت بهینه کاملاً جذب کاغذ شده و عکس چاپ شده طیف کامل رنگها در خود دارد. این کاغذ سریع خشک شده و ضدآب می‌باشد. کاغذ جت دوروی واقعی با سطح لاستر، با تن رنگ طبیعی، وضوح و طول عمر عالی. ایده‌آل برای آلبوم عکس، چاپ کارت دورو و . . . با کیفیت عالی.

ILFORD inket کاغذ اینک‌جت فتو براق 290 گرمی ایلفورد Premium Plus Photo Glossy Paper ILFORD
کاغذ سنگین مخصوص چاپ عکس با کیفیت و طول عمر عالی. این کاغذ با آخرین فن‌آوری ساخت کاغذهای جت ساخته شده است. با بکار بردن یک لایه شفاف پیشرفته Porous برروی سطح قابل انعطاف جدید، جوهر به صورت بهینه کاملاً جذب کاغذ شده و عکس چاپ شده طیف کامل رنگها در خود دارد. این کاغذ سریع خشک شده و ضدآب می‌باشد.

ILFORD inket کاغذ اینک‌جت فتو مقوایی بافت‌دار 190 گرمی ایلفورد ILFORD Create Fine Art Matt
کاغذ چاپ مقوایی با سطح مات بافت‌دار برای چاپ عکسهای هنری، Fine Art و متفاوت. سطح خاص این کاغذ، جلوه ویژه‌ای به عکس بخشیده و با بکار بردن جلوه‌های (Effect) مختلف در نرم‌افزار مورد استفاده (مانند Photoshop)، می‌توان تصاویری منحصربه‌فرد و غیرمتعارف چاپ نمود. این کاغذ سریع خشک شده و طیف رنگی بسیار عالی دارد.

ILFORD inket کاغذ اینک‌جت فتو سوپر براق ایلفورد Galerie Smooth High Gloss Media ILFORD
سطح این کاغذ فوق‌العاده براق بوده و در نتیجه تصاویر با درخشندگی و جذابیتی خاص بر روی آن به نمایش درمی‌آیند. این کاغذ از Polyester Film برای جلا و درخشندگی و لایه شفاف Porous برای جذب کامل جوهر و چاپ طیف کامل رنگها ساخته شده  است. کاغذ High Gloss سریع خشک می‌شود و ضدآب می‌باشد.

ILFORD inket کاغذ اینک‌جت فتو براق 250 گرمی ایلفورد Premium Photo Glossy Paper ILFORD
کاغذ نیمه سنگین مخصوص چاپ عکس با کیفیت و طول عمر عالی. این کاغذ با آخرین فن‌آوری ساخت کاغذهای جت ساخته شده است. با بکار بردن یک لایه شفاف پیشرفته Porous برروی سطح قابل انعطاف جدید، جوهر به صورت بهینه کاملاً جذب کاغذ شده و عکس چاپ شده طیف کامل رنگها در خود دارد. این کاغذ سریع خشک شده و ضدآب می‌باشد.

ILFORD inket کاغذ اینک‌جت فتو مقوایی بافت‌دار ایلفورد ILFORD Galerie Smooth Fine Art
کاغذ چاپ مقوایی با سطح مات بافت‌دار برای چاپ عکسهای هنری،  Fine Art و متفاوت. سطح خاص این کاغذ، جلوه ویژه‌ای به عکس بخشیده و با بکار بردن جلوه‌های (Effect) مختلف در نرم‌افزار مورد استفاده (مانند Photoshop)، می‌توان تصاویری منحصر به ‌فرد و غیر متعارف چاپ نمود. این کاغذ سریع خشک شده و طیف رنگی بسیار عالی دارد.

ILFORD inket کاغذ اینک‌جت کوتد 140 گرمی دو رو ایلفورد Double Sided Matt Paper ILFORD
کاغذ نیمه ضخیم کوتد مات دورو، دارای لایه خاص بر هر دو روی کاغذ برای دریافت و نمایش بهتر جوهر و رنگها. مناسب برای تهیه گزارشهای رنگی با کیفیت بالا، گرفتن چاپ نمونه قبل از چاپ نهایی عکس و یا بروشور.

ILFORD inket کاغذ اینک‌جت کوتد 200 گرمی دو رو ایلفورد ILFORD Galerie Smooth Heavy Weight Matte
کاغذ ضخیم کوتد مات دورو، دارای لایه خاص بر هر دو روی کاغذ برای دریافت و نمایش بهتر جوهر و رنگها. مناسب برای تهیه گزارشهای رنگی با کیفیت بالا، گرفتن چاپ نمونه قبل از چاپ نهایی عکس و یا بروشور.

برای گرفتن بهترین نتیجه می‌توانید پروفایل چاپ مخصوص کاغذها (ICC Profile) برای چاپگرهای مختلف را از سایت www.ilford.com دریافت کنید.