TENBA

کیف دوربین Camera Bag Accessories CameraBag

TENBA Black Label سری Black Label

سری Black Label مجموعه‌ای از کیفهای دوربین با دوخت دقیق، عالی و زیبا و در عین حال مقاوم شده در نقاط تحت فشار هستند. این سری کیفها در ادامه 30 سال سابقه Tenba به عنوان پیشتاز در ساخت و تولید بهترین کیفهای حرفه‌ای با دوام بسیار بالا، طراحی حرفه‌ای و کارآیی عملی بوجود آمده‌ و از طراحی اولیه تا آخرین مرحله ساخت آنها جوابگویی به نیازهای عکاسی امروزی در نظر گرفته شده‌است.

TENBA Black Label Small Photo Satchel

ظرفیت: یک دوربین کوچک D/SLR مانند Canon Rebel یا NikonD40 با دو یا سه لنز و فلاش
ابعاد خارجی: 15x24x34 سانتیمتر
ابعاد داخل: 10x19x30 سانتیمتر
وزن: 580 گرم


TENBA Discovery سری Discovery

کیفهای سری Discovery سبکترین مجموعه‌ای هستند که تاکنون Tenba تولید کرده‌است. ساخته شده براساس استاندارد همیشگی Tenba یعنی تولید با بالاترین کیفیت، این مجموعه بهترین راه حل برای عکاسانی هستند که میخواهند وسائل خود را هنگام پیاده‌روی، کوهنوردی و دوچرخه‌سواری و هرگونه فعالیتی که نیاز به سبکترین کیف را داشته باشد، با خود به همراه داشته باشند.

TENBA Discovery Laptop Daypack

ظرفیت: یک laptop با مانیتور 15 اینچ، یک یا دو بدنه دوربین DSLR، چهار تا شش لنز، فلاش و لوازم
ابعاد خارجی: 26x45x31 سانتیمتر
ابعاد داخلی: 21x20x24 سانتیمتر
وزن: 17.1 کیلوگرم

TENBA Discovery Large Shoulder Bag

ظرفیت: یک یا دوبدنه دوربین DSLR، پنج تا هفت لنز، فلاش و لوازم
ابعاد خارجی: 23x23x42 سانتیمتر
ابعاد داخلی: 18x21x30 سانتیمتر
وزن: 860 گرم


TENBA Vector سری Vector

مجموعه‌ای منحصربفرد از کیفهای چندمنظوره با طراحی رنگی چشمگیر. همه زیپها، قفلها، دسته‌ها، روکش لنزها و قسمتهای پارچه‌ای این سری از جدیدترین سه رنگ محبوب (به علاوه مشکی) ساخته شده‌اند. کیفهای سری Vector، به طرز استثنائی سبک بوده و برای حفاظت در مقابل نم و رطوبت با مواد ضدآب ساخته شده‌اند. مواد و قطعات هر کیف با ویژگی همیشگی Tenba، ساخت با بالاترین کیفیت، مطابقت می‌نمایند. این کیفها در رنگهای Krypton Green، Oxygen Blue، Cadmium Red و Carbon Black در دسترس هستند.


TENBA Messenger سری Messenger

از ویژگیهای کیفهای سری Messenger چندمنظوره بودن، استفاده سریع و آسان و مشخص نبودن وسائل داخل آنهاست. کیفها و لوازم این سری کاربردهای بسیاری داشته و با توجه به سیستم ساخت آنان کسی متوجه ابزار گرانقیمت شما در داخل آنها نخواهد شد.

TENBA Messenger Medium Camera Bag

ظرفیت: یک یا دو بدنه دوربین D/SLR، دو تا پنج لنز، فلاش و لوازم
ابعاد خارجی: 25x29x40 سانتیمتر
ابعاد داخلی: 23x27x30 سانتیمتر
وزن: 720 گرم بدون لایه داخلی، 1/1 کیلو با لایه داخلی

TENBA Messenger Small Camera Bag

ظرفیت: یک دوربین D/SLR، دو تا سه لنز، فلاش و لوازم
ابعاد خارجی: 20x25x33 سانتیمتر
ابعاد داخلی: 16x24x21 سانتیمتر
وزن: 907 گرم

TENBA Messenger Photolaptop Daypack

ظرفیت: یک دوربین D/SLR، دو تا سه لنز، فلاش و لوازم – یک Laptop 15 اینچ
ابعاد خارجی: 22x44x33 سانتیمتر
ابعاد داخلی: 17x22x25 سانتیمتر
وزن: 2/1 کیلوگرم


TENBA MIXX سری MIXX

اگر می‌خواهید هر جا که میروید عکس بگیرید و لوازم خود را در یک کیف سبک، بادوام، خوش ساخت، ایمن با فضای داخلی حساب شده از یک تولیدکننده با سابقه و در عین حال با قیمت مناسب قرار دهید، کجا می‌توانید تمامی این مشخصات را در یک کیف پیدا کنید؟ Tenba همه این ویژگیها را در سری MIXX برای شما فراهم کرده است.

TENBA MIXX Daypack

ظرفیت: یک یا دو بدنه دوربین D/SLR، سه تا پنج لنز، فلاش و لوازم
ابعاد خارجی: 17x43x28 سانتیمتر
ابعاد داخلی: 14x22x25 سانتیمتر
وزن: 900 گرم

TENBA MIXX Large Shoulder Bag

ظرفیت: یک بدنه دوربین D/SLR، سه تا چهار لنز، فلاش و لوازم
ابعاد خارجی: 22x24x27 سانتیمتر
ابعاد داخلی: 17x20x23 سانتیمتر
وزن: 600 گرم

TENBA MIXX Large Topload

ظرفیت: یک بدنه دوربین D/SLR، یک لنز و لوازم
ابعاد خارجی: 15x25x22 سانتیمتر
ابعاد داخلی: 13x23x19 سانتیمتر
وزن: 300 گرم

TENBA MIXX Small Topload

ظرفیت: یک بدنه دوربین D/SLR، یک لنز و لوازم
ابعاد خارجی: 15x22x19 سانتیمتر
ابعاد داخلی: 11x19x17 سانتیمتر
وزن: 200 گرم


TENBA Shootout سری Shootout

Shootout مجموعه‌ای کامل از لوازم و کیفهای رودوشی، کوله پشتی، دستی و کمری هستند که برای استفاده از مبتدیان تا حرفه‌ایها طراحی شده‌اند. تمامی کیفها از بهترین مواد و قطعات برای کار در چهار فصل تحت شرائط سخت آب و هوائی ساخته شده‌اند. با ویژگیهای نوآورانه در ساخت همه قسمتهای آنها، شما دسترسی سریع به لوازم خود داشته و هرگز صحنه‌ای را از دست نمی‌دهید.


TENBA Presentation سری Presentation

کیفهای سری Airbook مخصوص حمل مدارک و عکس با ایمنی و حفاظت بسیار زیاد هستند. این مجموعه براساس آزمونهای انجام شده بر روی سری Air Case تحت شرائط بسیار سخت حمل و نقل و مسافرتی با کمک گرفتن از عکاسان و سایر کاربران حرفه‌ای برای بیش از 20 سال ساخته شده‌اند. مجموعه Airbook با توجه به لایه بیرونی بادوام و لایه‌های درونی نرم و فراوان، به منظور ارائه کارها و مدارک شما با ایمنی و سطحی که شما انتظار دارید ساخته شده‌اند.


TENBA Roadies سری Roadies

این مجموعه به شما امکان می‌دهد که لوازم خود را از گردن، شانه ها و پشت خود برداشته و برروی چرخ قرار دهید. این کیفها با کمک لایه بیرونی ضخیم و مقاوم، شبکه‌های محافظ داخلی، زیپهای YKK واقعی، چرخهای قوی و نرم و بیصدا، دوخت با کیفیت لوازم صنعتی و نظامی و قوی سازی در نقاط تحت فشار و بار برای تحمل کاربردهای حرفه‌ای و جدی ساخته شده‌اند.


TENBA Roadie II سری Roadie II

کیفهای چرخدار سری Rodio II با طراحی کاملاً جدید از مجموعه Rodios بوجود آمده تا جوابگوی نیازهای عکاسان و تصویربرداران امروزی باشد. پس از ماهها آزمایش و بهینه سازی، این مجموعه برای از میان بردن مشکلات حمل کیفهای مناسب دوربین در سفرهای هوایی ساخته شده‌اند. کیفهای چرخدار سری Rodio II شما را قادر میکنند تا لوازم سنگین را از روی دوش خود برداشته و آنها را روی چرخ حمل کنید و در قسمت بار بالای سر در هواپیما قرار دهید. این کیفها با کمک لایه بیرونی ضخیم و مقاوم، شبکه‌های محافظ داخلی، زیپهای YKK واقعی، چرخهای قابل تعویض قوی و نرم و بیصدا، و قوی سازی در نقاط تحت فشار و بار برای تحمل کاربردهای حرفه‌ای و جدی ساخته شده‌اند.


TENBA Transport سری Transport

Transport نامی است که Tenba برای گروه در حال رشد کیفهایی که برای حداکثر حفاظت و حمل و نقل همه وسائل از دوربین تا کامپیوتر، پایه نور و . . . تولید می‌کند، در نظر گرفته است. این مجموعه با دسته‌بندی منحصربفرد و ویژگیهای انحصاری و استثنائی و بالاترین میزان ایمنی ممکن، با دست در کارخانه بروکلین نیویورک ساخته می‌شوند.