ILFORD black & white


ILFORD black & white فیلم ILFORD PAN 100
سرعت 100 آسا
تونالیته و شفافیت بسیار خوب
برای مصارف عمومی

Pan 100 یک فیلم سیاه و سفید با سرعت متوسط، تونالیته بسیار خوب، فاین گرین و با وضوح مطلوب است. این فیلم برای کاربردهای عمومی، عکاسی از فضاهای داخلی و خارجی با شرایط خوب نوری و پرتره مناسب می‌باشد. اگر این فیلم با شرایط استاندارد ظهور شود، می‌تواند برای بزرگنمایی نیز بکار رود. با توجه به تحمل گسترده تغییرات در نوردهی به اندازه یک و نیم استاپ پایینتر و 5 استاپ بالاتر، این فیلم قابل استفاده در شرایط مختلف نوری می‌باشد.

ILFORD black & white فیلم ILFORD PAN 400
سرعت 400 آسا
تونالیته و شفافیت بسیار خوب
برای مصارف عمومی

Pan 400 یک فیلم سیاه و سفید سریع و ایده‌ آل برای عکاسی حرکات سریع و عکاسی عمومی با استفاده از نور موجود است. علیرغم سرعت آن، فاین گرین بوده و وضوح و کنتراست بسیار خوب آن به عکس کیفیت بالایی می‌بخشد. با توجه به تحمل گسترده تغییرات در نوردهی به اندازه یک و نیم استاپ پایینتر و 5 استاپ بالاتر، این فیلم قابل استفاده در شرایط مختلف نوری می‌باشد.

ILFORD black & white فیلم ILFORD PanF 50 Plus
حساسیت 50 آسا
بسیار ریزدانه
شفافیت و وضوح چشمگیر

پن اف 50 کندترین فیلم ایلفورد است ولی هنگامی که کیفیت تصویر، وضوح جزئیات و نداشتن گرین مهمتر از سرعت فیلم باشند، پن اف پلاس رقیب ندارد. از کاربردهای این فیلم می توان به معماری، طبیعت بیجان، پرتره و پزشکی اشاره کرد. در صورتی که این فیلم با دقت نوردهی و ظهور شود، چاپهای بسیار بزرگ از نگاتیو آن دارای تنالیته و وضوح بسیار چشمگیری خواهند بود. برای کاربردهای علمی، فنی و کپی برداری می توان پن اف پلاس 50 به گونه ای ظهور کردکه کنتراست بیشتری بدست آید.

فیلم ILFORD FP4 Plus
حساسیت 125 آسا
ریزدانه با شفافیت عالی
قدرت تحمل بالا در مقابل تغییرات نوردهی

برای عکاسی سیاه و سفید با کیفیت بالا، فیلم ایلفورد اف پی 4 پلاس بی همتا است. با کریستالهای بسیار کوچک، وضوح و دقت بالا، این فیلم می‌تواند برای کارهایی که به بزرگنمائی احتیاج دارند و یا موضوع عکس از جزئیات ریز غنی است، بکار رود. با توجه به تحمل بسیار بالا برای ظهور با حساسیت بالاتر و یا پایینتر از 125 آسا، فیلم اف پی 4 پلاس برای عکاسی از موضوعات تحت شرائط مختلف و متنوع نور بسیار مناسب است.

ILFORD black & white فیلم ILFORD HP5 Plus
حساسیت 400 آسا
نتیجه عالی در شرایط نوری گوناگون
تحمل تغییرات نوردهی وسیع

اچ پی 5 پلاس ایلفورد ی فیلم سریع با کنتراست متوسط مناسب برای عکاسی خبری و ورزشی و نیز انتخابی ایده‌ آل برای عکاسی عمومی است. با حساسیت اسمی 400 آسا، نگاتیو آن بسیار شفاف و ریزدانه تحت تمامی شرایط نوری است. فرمول فیلم اچ پی 5 پلاس ایلفورد به گونه‌ای است که تا حساسیت 3200 آسا قابل Push بوده و جزئیات سایه ها و میدتون به خوبی حفظ می‌شوند.

ILFORD black & white فیلم ILFORD DELTA 100 PROFESSIONAL
حساسیت 100 آسا
کیفیت عالی و دقیق تصویر
تکنولوژی کریستال تخت

برای نداشتن Grain و داشتن وضوح، فیلم حرفه ای دلتا 100 ایلفورد بهترین انتخاب در کلاس خود است. این فیلم به طرز استثنائی فاین گرین بوده و وضوح، دقت و شفافیتی نادر به عکس می‌بخشد. در حالی که این فیلم با حساسیت 100 آسا نتایج فوق‌العاده ای نشان می‌دهد، همچنین در حساسیتهای بین 50 و 200 آسا نیز حاصل کار بسیار عالی هستند.

ILFORD black & white فیلم ILFORD DELTA 400 PROFESSIONAL
حساسیت 400 آسا
جزئیات و وضوح استثنائی
تکنولوژی کریستال تخت

فیلم حرفه ای ایلفورد دلتا 400 با سرعت 400 آسا، به تصاویر عمق و ابعادی فوق‌العاده بخشیده و تلفیقی غیر قابل رقابت از سرعت، وضوح و گستردگی تون با حفظ جزئیات می‌بخشد. این فیلم حرفه‌ای به شما اجازه ثبت حرکات سریع، داشتن عمق میدان عالی و گرفتن نتایج بی‌نظیر در شرایط نور کم، کار راحت با دوربین بدون سه پایه و در عین حال گرین کم و جزئیاتی که معمولا با فیلمهای حساسیت 100 آسا بدست می‌آید را می‌دهد.

ILFORD black & white فیلم ILFORD DELTA 3200 PROFESSIONAL
حساسیت فوق‌العاده 3200 آسا
ایده‌آل برای نور کم و ثبت حرکات سریع
تکنولوژی کریستال تخت

فیلم حرفه ای دلتا 3200 ایلفورد یک فیلم فوق‌العاده سریع سیاه و سفید است که برای عکاسی حرکات سریع و ورزشی، کار در نور کم و شب و عکاسی معماری داخلی و مکانهایی که فلاش در آنها ممنوع باشد، ایده‌آل است. فیلم حرفه ای دلتا 3200 ایلفورد یک فیلم بسیار سریع واقعی با توانایی ثبت جزئیات در قسمتهای روشن تصویر (Highlights) است که این ویژگی آنرا از سایر فیلمها متمایز می‌کند. این فیلم نقاط قوت بسیاری دارد، مانند آزادی عمل با توجه به سرعت بالا، ساختار گرین نامحسوس و تنالیته عالی.

ILFORD black & white فیلم ILFORD SFX 200
سرعت متوسط 200 آسا
حساسیت افزوده شده به نور قرمز

SFX 200 فیلم سیاه و سفید با سرعت متوسط برای عکاسی خلاقانه است. حساسیت این فیلم به نور قرمز افزوده شده و با بکار بردن فیلتر قرمز می‌توان اثرات ویژه ای را بوجود آورد. با یک فیلتر قرمز تیره، آسمان مشکی و گیاهان سبز سفید ثبت می‌شوند. تون غیر متعارف این فیلم، نتایج جالبی برای عکاسی از موضوعات مختلف مانند پرتره، منظره، مناظر شهری و معماری بوجود می‌آورند.